Skip links

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama Nedir?

Seramik kaplama, alt yapısında güçlendirilmiş porselen bulunan ya da tamamıyla blok olarak güçlendirilmiş porselenden yapılan, estetik olarak en gelişmiş kaplamalardır. Metal ya da zirkonyum altyapı bulunmaz. Estetiğin önemli olduğu ön grup dişlerde, madde kaybı fazla olan dişlerde, tek diş kaplamalarında uygulanabilir.

Sizi Arayalım
  Hemen Randevu Alın

  Sağlık danışanlarımız ile iletişime geçerek tedavi planınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Before & After

  Harika Sonuç, Harikulade Gülüşlere Kavuşturduk

  Estetiğin önemli olduğu ön grup dişlerde, Dişler arasındaki boşlukları kapatmak için, Minimal diş çapraşıklıklarında, Beyazlatma işleminin yeterli olmadığı koyu renkli dişlerde, Diş kaybının fazla olduğu dişlerde.

  Alerjik reaksiyon gözlenmez, Diş eti uyumu iyidir, Işık geçirgenliği iyi olduğu için doğal görünümlüdür, Dişlerde fazla aşındırma yapılmasına gerek yoktur, İletkenliği düşüktür, hassasiyet oluşturmaz.

  Gerekli röntgenler alınarak tedavi planı yapılmalıdır. Diş ve diş eti problemleri varsa ortadan kaldırılmalıdır. Daha sonra kaplama yapılacak diş inceltilir ve diş eti iyileştikten sonra ölçü alınır. Kalıcı protezler takılana kadar geçici protezler yapılır. Laboratuvarda kalıcı protezler yapıldıktan sonra prova yapılır ve sorun yoksa özel yapıştırıcı ile dişe uygulanır.

  Hasta Deneyimleri

  Deneyimlerini Paylaşan Hastalarımızı Keşfedin

  Diğer Tedavilerimize Göz Atın

  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
  × Whatsapp