Skip links

Dental Implant

Dental İmplant Tedavisi Nedir?

Dental implant; eksik dişlerin yerine çene kemiği içerisine yerleştirilen ve diş kökü görevi üstlenen titanyum vidalardır. Dental implantlar ile hem eksik olan çiğneme fonksiyonu geri kazandırılır, hem dediş eksikliğinin sebep olduğu estetik sorunlar iyileştirilmiş olur.

Sizi Arayalım
  Hemen Randevu Alın

  Sağlık danışanlarımız ile iletişime geçerek tedavi planınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Before & After

  Harika Sonuç, Harikulade Gülüşlere Kavuşturduk

  Dental implantların en büyük artısı, diğer sağlıklı dişlere işlem yapmak zorunda olmamaktır. Eksik dişlerin yerini doldurmasının yanı sıra, çene kemiğinin erimesini durdurduğu için de önerilen bir tedavi seçeneğidir.
  Gerekli ağız ve diş bakımı iyi yapıldığı sürece, hastalar çok uzun yıllar implantlarını sorunsuzca kullanabilir.
  Yapılan radyolojik ve ağız içi muayene sonrasında, kontrol altında sistemik rahatsızlığı olan bireyler dahil olmak üzere tüm sağlıklı kişilere implant uygulanabilir.
   
  Tedavi süresi her vaka için değişiklik göstermekle birlikte, ortalama 3-4 aylık bir tedavi sürecidir. Tedavi sırasında hastayı dişsiz bırakmamak için geçici dişler yapılır. İlk seansta cerrahi işlem uygulanarak implant çene kemiğine yerleştirilir.2-3 ay kadar dental implantların çene kemiğine kaynaması için beklendikten sonra, implant üstü protezler yapılarak dişler gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilir.

  Hasta Deneyimleri

  Deneyimlerini Paylaşan Hastalarımızı Keşfedin

  Diğer Tedavilerimize Göz Atın

  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
  × Whatsapp