Skip links

Bonding Uygulaması

Bonding Uygulaması

Bonding uygulaması, estetik bir gülüş sağlamak için kompozit dolgu maddesi ile dişlere zarar vermeden yapılan uygulamalardır. Dişin fiziksel ve yapısal bozukluklarının estetik anlamda giderilmesi için yapılan uygulamalardır. Lekeli, kırık, eğri dişlerin tedavi edilmesini amaçlar.

Sizi Arayalım
  Hemen Randevu Alın

  Sağlık danışanlarımız ile iletişime geçerek tedavi planınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Before & After

  Harika Sonuç, Harikulade Gülüşlere Kavuşturduk

  Dişlerde aşındırma yapılmadan uygulanabilir, Tedavi süresi kısadır, Dişlerdeki şekil bozuklukları ve dişler arasındaki boşlukları kolayca kapatır, Doğal bir görünüm sağlar, Anestezi uygulanmasına gerek yoktur.

  Dişlerini uzatmak isteyenlere, Dişte kırık olduğu durumlarda, Diş aralarındaki boşlukları kapatmak için, Dişin şeklini veya rengini değiştirmek için.

  Tedaviye ilk olarak uygun diş rengi seçilerek başlanır. Diş yüzeyi pürüzlendirilir. Dolgunun dişe tutunabilmesi için dişe uyumlu bir materyal örtülür. Hazırlanan kompozit dişe uygulanır, ışık ile sertleştirilir. Yerleştirme tamamlandıktan sonra şekillendirme ve cilalama yapılır.

  Düzenli ağız bakımı yapılmalı, Tırnak yeme, kalem ısırma gibi alışkanlıklar varsa bırakılmalıdır, Sert yiyeceklerden kaçınılmalıdır.

  Hasta Deneyimleri

  Deneyimlerini Paylaşan Hastalarımızı Keşfedin

  Diğer Tedavilerimize Göz Atın

  Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
  × Whatsapp